Zdrowa 2A, Prądnik Biały / Kraków
+48 579 979 380, +48 504 018 741

Słodziaki...

Nasz przepis na radość dziecka

Słodziaki...

Nasz przepis na radość dziecka

Słodziaki...

Nasz przepis na radość dziecka

Słodziaki...

Nasz przepis na radość dziecka

Słodziaki...

Nasz przepis na radość dziecka

Maluch +2021

Maluch +2021

 

2021-07-28

Program Maluch+ 2021 - Nasz żłobek uzyskał dofinansowanie

Program Maluch+ 2021 - Nasz żłobek uzyskał dofinansowanie

Żłobek Słodziaki zakwalifikował się do Programu Maluch + 2021:
- dofinansowanie na 1 miejsce opieki wynosi 80 zł miesięcznie
- w okresie 1 styczeń 2021 - 31 grudzień 2021.

2021-02-01

Sto lat dla Babć i Dziadków Naszych Słodziaków

Sto lat dla Babć i Dziadków Naszych Słodziaków

STO lat dla Wszystkich Babć i Dziadków ????????
Kochane Babcie i Dziadkowie naszych Słodziaków - życzymy Wam przede wszystkim dużo zdrowia, miłości, radości oraz chęci i możliwości realizacji swoich marzeń ❤️❤️ ❤️

2021-01-21

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela dziękujemy Naszym Ciociom za ich nieocenioną pracę, za troskę jaką darzą dzieci i dbają o ich rozwój. Życzymy dużo zdrowia i satysfakcji z pracy.

2020-10-14

Tu podaj tekst alternatywny

O żłobku

Żłobek „Słodziaki” to miejsce stworzone przez rodziców 3 dzieci, którzy znają wyzwania związane z wychowaniem i rozwojem maluchów. Wierzymy, że Twoje dziecko szybko pokocha to miejsce i z uśmiechem na twarzy będzie przychodziło do nas każdego dnia. Będziesz zdumiony jak szybko z naszą pomocą zdobywa nowe umiejętności, a przy tym ile sprawia mu to radości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni otoczeni byli troską i czułością, a przez to czuli się tutaj bezpiecznie. Jednocześnie zależy nam, aby nasze Słodziaki mogły rozwijać się w otoczeniu rówieśników, w małych grupach pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dzieci uczestniczą w cyklicznych zajęciach edukacyjno-rozwojowych, mają do dyspozycji przystosowane do ich potrzeb, przyjazne pomieszczenia, nowoczesne wyposażenie oraz własny plac zabaw. Przyjdźcie i przekonajcie się, że to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka.

Od września 2018 do lutego 2019r. nasz żłobek uczestniczy w projekcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020 w ramach 8 osi priorytetowej Rynek Pracy, Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z życiem prywatnym. Celem głównym Projektu jest stworzenie warunków ułatwiających 15 osobom - rodzicom/opiekunom prawnym- powrót do czynnego życia zawodowego po przerwie związanej w urodzeniem i wychowaniem dzieci, poprzez zapewnienie opieki ich dzieciom. Uczestnikiem projektu może być rodzic/opiekun prawny, który: - jest nieaktywny zawodowo: jest osobą bezrobotną lub przebywa na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym - planuje wejście/powrót na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem/opieką na dzieckiem przed zakończeniem trwania projektu.

Hero

Dlaczego my?

A

Dofinansowanie

korzystamy z różnych opcji dopłat.

B

Profesjonalna opieka

sprawdzona, wykwalifikowana kadra

C

Małe grupy

kameralny charakter żłobka

D

Przestrzeń dla ruchu

125mkw, nowoczesne wyposażenie, przestronne i kolorowe sale

E

Sprawdzony catering

zdrowe i smaczne posiłki

F

Własny plac zabaw

nowe miejsce zabaw na świeżym powietrzu