Zdrowa 2A, Prądnik Biały / Kraków
+48 579 979 380, +48 504 018 741

"Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

~ Jan Paweł II

Króciutko o nas...

Żłobek „Słodziaki” to miejsce stworzone przez rodziców 3 dzieci, którzy znają wyzwania związane z wychowaniem i rozwojem maluchów. Wierzymy, że Twoje dziecko szybko pokocha to miejsce i z uśmiechem na twarzy będzie przychodziło do nas każdego dnia. Będziesz zdumiony jak szybko z naszą pomocą zdobywa nowe umiejętności, a przy tym ile sprawia mu to radości.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni otoczeni byli troską i czułością, a przez to czuli się tutaj bezpiecznie. Jednocześnie zależy nam, aby nasze Słodziaki mogły rozwijać się w otoczeniu rówieśników, w małych grupach pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Każde dziecko traktujemy indywidualnie, różne temperamenty i potrzeby motywują nas do poszukiwania coraz ciekawszych metod wspierania ich rozwoju.

Dzieci uczestniczą w cyklicznych zajęciach edukacyjno-rozwojowych, mają do dyspozycji przystosowane do ich potrzeb, przyjazne pomieszczenia, nowoczesne wyposażenie oraz własny plac zabaw.

Przyjdźcie i przekonajcie się, że to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka.

Nasz Żłobek jest pod opieką Urzędu Miasta Krakowa, po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu i straży pożarnej, z dniem 23 sierpnia 2018 r. uzyskaliśmy wpis do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem 7330.2.17.2018.

Bezpieczeństwo

Zajęcia rozwojowo-edukacyjne

Język angielski

Małe grupy

Plac zabaw

Dofinansowanie