Zdrowa 2A, Prądnik Biały / Kraków
+48 579 979 380, +48 504 018 741

Nasz zespół

Wykwalifikowana i pełna energii kadra to nasz przepis na radość dziecka

GOSIA

Dyrektor Żłobka Słodziaki / Opiekun
- ukończone studia pedagogiczne 
- opiekun z 8-letnim stażem

Jestem absolwentką Akademii Ignatianum w Krakowie. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna. Swoją wiedzę na temat rozwoju i potrzeb dziecka uzupełniłam kończąc studia podyplomowe na kierunkach: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Zarządzanie Oświatą. Swoje doświadczenie zawodowe w pracy z małymi dziećmi zdobywałam jako opiekunka oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego. Praca jest moją pasją, z której czerpię ogromną radość, a największym moim sukcesem oraz podziękowaniem za opiekę jest uśmiech małego dziecka.

HALINA

Opiekunka
- Kurs z sensorycznych pomocy dydaktycznych dla dzieci
- Szkolenie z masażu Shantala
- Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w żłobku

Jestem osobą troskliwą, uśmiechniętą i odpowiedzialną. Podążam w pracy za każdym dzieckiem według jego indywidualnego rozwoju, mając na uwadze to, że każde dziecko jest inne. Staram się zrozumieć wszystkie dziecięce emocje. Uczenie przez zabawę jest najprzyjemniejszym sposobem na rozwój i poznawanie świata. Najwięcej radości sprawia mi kiedy maluszki podchodzą i mówią "ciociu czytaj, ciocu opowiadaj". W pracy z dziećmi kieruje się szacunkiem i tolerancją.

EWA

Opiekunka
- ukończony kurs Opiekuna w żłobku
- mama z 20 letnim stażem

Opieka nad dziećmi szeroko pojęta...Zabawa, nauka często pierwszych słów, dbałość o każdy szczegół aby czuły się bezpieczne, ważne...Ich śmiech ale też i łzy, które z gorącym sercem na dłoni i ciepłymi zawsze otwartymi ramionami mogę ukoić...Rodość w ich oczach kiedy spotykamy się rankiem w żłobku, gdy wbiegają na salę prosto w moje objęcia... To wszystko mówi mi, że jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Dla waszych dzieci, dla Was i dla siebie.

PAULINA

Opiekunka
- ukończone 2-letnie studium policealne na kierunku "Opiekunka dziecięca"
- ukończony kurs Animatora zabaw dziecięcych
- opiekun z 3-letnim stażem

Praca w żłobku z dziećmi to praca bardzo odpowiedzialna, ale dająca mnóstwo radości. Szczerość, otwartość, odpowiedzialność, troskliwość oraz kreatywność to moje cechy. Wiedzę, którą posiadam na temat opieki nad dziećmi, ich rozwoju nabyłam w szkole, na praktykach, w pracy, ale nie tylko będąc w żłobku. Opiekuję się dziećmi również prywatnie, co sprawia mi ogromną przyjemność. W pracy z dziećmi lubię to, że można się kreatywnie spełnić, zarówno w zabawach dowolnych jak i plastycznych. Praca z dziećmi to jest to co chcę robić w życiu. Te małe istotki dają człowiekowi mnóstwo pozytywnej energii i ciepła, a ich uśmiech jest dla mnie największą nagrodą.

MARTYNA

Położna