Puszczy Solskiej 5 / Bemowo, Warszawa +48 533 506 509

Maluch+

Słodziaki...

Nasz przepis na radość dziecka

Słodziaki...

Nasz przepis na radość dziecka

Słodziaki...

Nasz przepis na radość dziecka

Słodziaki...

Nasz przepis na radość dziecka

Słodziaki...

Nasz przepis na radość dziecka

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela dziękujemy Naszym Ciociom za ich nieocenioną pracę, za troskę jaką darzą dzieci i dbają o ich rozwój. Życzymy dużo zdrowia i satysfakcji z pracy.

2020-10-14

Kucyk u Słodziaków

Kucyk u Słodziaków

KUCYK u Słodziaków
Na 6 Urodzinki Naszego Zielonego Konika - odwiedził nas zaprzyjaźniony kucyk już po raz szósty.
Dzieci rozpieszczały kucyka, częstowały marchewką i jabłkami - w zamian kucyk z radością zapraszał na przejażdżkę - zapraszamy do obejrzenia zdjęć - więcej zdjęć na naszym profilu na fb

2020-08-24

Marchewki dla kucyka

Marchewki dla kucyka

Słodziaki pamiętajcie o przysmakach dla kucyka - bardzo lubi marchewki i jabłka!!! Już nie możemy się doczekać na wizytę konika 31 lipca (najbliższy piątek)

2020-07-28

Kucyk u Słodziaków - już w piątek

Kucyk u Słodziaków - już w piątek

Nasz Zielony Konik obchodzi swoje 6 urodzinki - z tej okazji jak co roku odwiedza nas Kucyk - którego Słodziaki mogą nakarmić, pogłaskać i przejechać się. 31 lipca kucyk pojawi się u Słodziaków. Zapraszamy
https://kreatorzyimprez.pl/kucyki-pony/

2020-07-27

Tu podaj tekst alternatywny

O żłobku

Żłobek „Słodziaki” to miejsce stworzone przez rodziców 4 dzieci - Leosia, Lucynki, Ludwika, Ludmiłki oraz rodziców Marysi i Krzysia, którzy znają wyzwania związane z wychowaniem i rozwojem maluchów. Wierzymy, że Twoje dziecko szybko pokocha to miejsce i z uśmiechem na twarzy będzie przychodziło do nas każdego dnia. Będziesz zdumiony jak szybko z naszą pomocą zdobywa nowe umiejętności, a przy tym ile sprawia mu to radości.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni otoczeni byli troską i czułością, a przez to czuli się tutaj bezpiecznie. Jednocześnie zależy nam, aby nasze Słodziaki mogły rozwijać się w otoczeniu rówieśników, w małych grupach, z własnym placem zabaw pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Dzieci uczestniczą w zajęciach j.angielskiego (2 x tyg.) prowadzonych przez szkołę językową Musical Babies oraz cyklicznych zajęciach edukacyjno-rozwojowych (hipoterapia, dogoterapia, koncerty muzyczne, kataryniarz, zajęcia sensoryczne, kulinarne i inne). Ich rozwój wspierany jest przez psychologa i logopedę.

Przyjdźcie i przekonajcie się, że to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka i najlepszy start, jaki możecie zapewnić swojemu Słodziakowi.

Hero

Dlaczego my?

A

Dofinansowanie

korzystamy z różnych opcji dopłat tj.:
program Maluch+, bon żłobkowy

B

Profesjonalna opieka

sprawdzona, wykwalifikowana kadra,
lektor języka angielskiego (2 x tyg.)
opieka pielęgniarki

C

Małe grupy

kameralny charakter żłobka
2 grupy: Maluszków i Starszaków
 

D

Przestrzeń dla ruchu

130 m2kw, nowoczesne wyposażenie,
przestronne i kolorowe sale

E

Sprawdzony catering

zdrowe i smaczne posiłki

F

Własny plac zabaw

nowe miejsce zabaw na świeżym powietrzu