Puszczy Solskiej 5 / Bemowo, Warszawa +48 533 506 509

Maluch+

"Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

~ Jan Paweł II

Króciutko o nas...

Żłobek „Słodziaki” to kameralny żłobek stworzony przez rodziców 3 dzieci: Leosia, Lucynki i Ludwika oraz rodziców Marysi i Krzysia, którzy znają wyzwania związane z wychowaniem i rozwojem maluchów.

Wierzymy, że Twoje dziecko szybko pokocha to miejsce i z uśmiechem na twarzy będzie przychodziło do nas każdego dnia. Będziesz zdumiony jak szybko z naszą pomocą zdobywa nowe umiejętności, a przy tym ile sprawia mu to radości.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni otoczeni byli troską i czułością, a przez to czuli się tutaj bezpiecznie. Jednocześnie zależy nam, aby nasze Słodziaki mogły rozwijać się w otoczeniu rówieśników, w małych grupach pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Każde dziecko traktujemy indywidualnie, różne temperamenty i potrzeby motywują nas do poszukiwania coraz ciekawszych metod wspierania ich rozwoju.

Dzieci uczestniczą w cyklicznych zajęciach edukacyjno-rozwojowych (tj. dogoteriapia, hipoteriapia, koncerty muzyczne, zajęcia sensoryczne), w tym 2 x tyg. z języka angielskiego - mają do dyspozycji przystosowane do ich potrzeb, przyjazne pomieszczenia nowocześnie wyposażone, oraz własny nowy plac zabaw, a ich rozwój wspierany jest przez psychologa i logopedę.

Przyjdźcie i przekonajcie się, że to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka. Zapraszamy na nasz profil na facebooku.

Nasz Żłobek jest pod opieką Urzędu m.st. Warszawy, po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu-u i straży pożarnej z dniem 1 sierpnia 2014 r. uzyskaliśmy wpis do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Prezydenta m.st. Warszawy pod numerem 197/Z/2014.

Bezpieczeństwo

Zajęcia rozwojowo-edukacyjne

Język angielski

Pomoc psychologa i logopedy

Plac zabaw

Dofinansowanie