Puszczy Solskiej 5 / Bemowo, Warszawa +48 535 603 536

Maluch+

"Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

~ Jan Paweł II

Króciutko o nas...

Klub Malucha „Słodziaki” to miejsce stworzone przez rodziców. którzy znają wyzwania związane z wychowaniem i rozwojem maluchów. Wierzymy, że Twoje dziecko szybko pokocha to miejsce i z uśmiechem na twarzy będzie przychodziło do nas każdego dnia. Będziesz zdumiony jak szybko z naszą pomocą zdobywa nowe umiejętności, a przy tym ile sprawia mu to radości.


Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni otoczeni byli troską i czułością, a przez to czuli się tutaj bezpiecznie. Jednocześnie zależy nam, aby nasze Słodziaki mogły rozwijać się w otoczeniu rówieśników, w małych grupach, z własnym placem zabaw pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Dzieci uczestniczą w zajęciach j.angielskiego oraz cyklicznych zajęciach edukacyjno-rozwojowych (hipoterapia, dogoterapia, koncerty muzyczne, kataryniarz, zajęcia sensoryczne, kulinarne i inne). Ich rozwój wspierany jest przez psychologa i logopedę.

Przyjdźcie i przekonajcie się, że to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka i najlepszy start, jaki możecie zapewnić swojemu Słodziakowi.

 

 

Bezpieczeństwo

Zajęcia rozwojowo-edukacyjne

Język angielski

Pomoc psychologa i logopedy

Plac zabaw

Dofinansowanie